Wyjazdy dla studentów

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Mnóstwo osób zastanawia się gdzie wybrać się tego roku. Najbliżej i najtaniej można spędzić wakacje w Europie. Na zachodzie i północy może być dość drogo, ale im bardziej w stronę Azji, to znaczy na wschód i od Polski, tym koszty winny być mniejsze.

Plaża

Autor: Bryn Pinzgauer
Źródło: http://www.flickr.com
Hiszpania to kraj bardzo chętnie zwiedzany przez podróżników. Niektórzy uznają Barcelonę za najpiękniejsze miasto. Są góry, są niziny, jest przede wszystkim morze i ów cudowny, nieuchwytny nastrój bajecznej stolicy. Miasto to wyróżnia się przecudownym, ciągnącym się kilometrami, nadmorskim wybrzeżem na długości miasta. Dla wielbicieli piłki nożnej niezatartym przeżyciem okaże się zwiedzenie boiska FC Barcelony. Czarodziejskie prezentacje prześlicznej fontanny, która pląsa w rytm muzyki zachwycą każdego.

Będąc w Hiszpanii powinno się odwiedzić Malagę.

Przeczytaj ten interesujący tekst a jeśli interesuje Cię więcej danych na ten temat to odkryj więcej tu – odnajdziesz więcej danych na to zagadnienie.

To miasto jest położone nad samym morzem. Jest możliwość tu zwiedzić śliczną katedrę, również zamek. To miasto Picassa pociąga własnym niepowtarzalnym nastrojem, pełnym wąskich uliczek z restauracjami i kawiarenkami.
Walencja jest ogromnie popularna nie wyłącznie wśród obcych podróżników, lecz ochoczo wyjeżdżają do niej sami Hiszpanie. Mimo, że jest to miasto szczególnie oblegane przez podróżników, należałoby tam pojechać, aby odwiedzić Miasto Sztuki i Nauki.

W pobliżu znajdują się kultowe kurorty. Jedną z mniej odwiedzanych wysp jest Minorka. Ładne wybrzeża i ciepła woda jest walorem wszelkich hiszpańskich miejscowości wypoczynkowych. Entuzjaści nurkowania znajdą w owym kraju doskonałe lokalizacje z krystalicznie czystą wodą i bogatą roślinnością. Są także świetne lokalizacje dla surferów, którzy poszukują solidnych wrażeń.

Jeśli szukasz innych informacji na opisywany wątek, to również rzuć okiem na śpiwory analogiczne serwisy, które podnoszą tę problematykę.

Tarifa leży nad Adriatykiem i jest uznawana za europejską stolicę windsurfingu, bowiem jest popularna z wiejących tutaj silnych wiatrów. W pobliżu znajdują się obszerne plaże a przy nich urokliwe osady z pierwszorzędną kuchnią.

Hiszpania to żywy eden także dla degustatorów, szczególnie miłośników owoców morza. Proponowane tu świeże ryby posiadają niesamowity smak. Należałoby wybrać się w owe strony, szczególnie kiedy linie lotnicze oferują sezonowe tańsze przeloty.